Wigilie firmowe w centrum Warszawy

Podczas Świąt Bożego Narodzenia nie może zabraknąć czasu, który spędzamy w formie spotkań przy wigilijnym stole. Przy świątecznym stole spotkania kojarzą się nam one przede wszystkim z rodzinnym czasem, jednak warto również zorganizować wieczór Wigilijny w towarzystwie osób, z którymi łączą nas relacje służbowe oraz koleżeńskie. Taka kolacja czy spotkanie pozwoli jeszcze szerzej rozsiać aurę świąt i pogłębi więzi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedstawiamy specjalną ofertę organizacji kolacji wigilijnej dla pracowników. Zorganizuj Wigilię firmową w Kameralnej i przeżyj radosne spotkanie z pracownikami w świątecznej atmosferze!

wigilia firmowa w Święta Bożego Narodzenia
przyjęcie wigilijne

Impreza Wigilijna Warszawa - oferta

Jak zorganizować Wigilię firmową dla wielu pracowników w Warszawie? Nie musisz się o to martwić, my zajmiemy się tym za Ciebie! Zapraszamy do Restauracji Kameralnej na Wigilię firmową dla współpracowników w miłym świątecznym klimacie. Kameralna to restauracja mieszcząca się w centrum Warszawy, idealna na organizację imprez świątecznych - Wigilijnych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm dotyczącą organizacji Wigilii firmowej oraz specjalnego cateringu. Jesteśmy pewni, że świąteczne spotkanie Wigilijne spędzone w naszym lokalu spełni Państwa oczekiwania i zostanie zapamiętane na długi czas przez wszystkich uczestników przyjęcia i gości imprezy.

Zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i menu jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Spotkanie może odbyć się w formie bufetu lub klasycznej kolacji przy stole. Niezależnie czy catering będzie obejmował tradycyjne dania wigilijne jak np. barszcz czerwony, karp i pierogi czy będzie to wybór nowoczesnych potraw, szef kuchni i obsługa dołoży wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni, a przebieg firmowej Wigilii trwał w miłej atmosferze. Z pewnością przyczyni się do tego także świąteczny wystrój zdobiący lokal i niezwykły klimat. Serdecznie zapraszamy do Kameralnej Restauracji - najlepsze miejsce na Wigilię firmową!

Zachęcamy do zapoznania się także z naszymi ofertami dotyczącymi organizacji eventów i imprez firmowych, wesel, chrzcin i komunii, przyjęć okolicznościowych oraz cateringu na imprezy.

tel: +48 517 127 167
e-mail: rezerwacje@kameralnarestauracja.pl
WARSZAWA ul. Mikołaja Kopernika 3