Miejsce na event od kilku do 150 osób

Restauracja Kameralna to doskonałe miejsce na event. Dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi wnętrz uzyskaliśmy klimat, który świetnie podkreśli nastrój spotkania czy imprezy integracyjnej. Eventy w Warszawie organizuje wiele lokali czy restauracji, jednak Kameralna wyróżnia się na ich tle znacząco. Mamy nie tylko świetną lokalizację, bogaty wybór dań i napojów, ale także wysoką jakość obsługi i bogatą historia. Event to przecież okazja do lepszego poznania partnerów biznesowych i pracowników, powinny więc odbywać się w odpowiedniej atmosferze.

Organizacja eventów krok po kroku

Organizacja eventów w centrum Warszawy to nie tylko nasza praca ale także pasja. Od czego zaczynamy przygotowania? Z pewnością od poznania liczby Gości – uczestników, oraz ich oczekiwań względem menu i przebiegu spotkania. Głównie organizujemy eventy dla firm w formie: imprezy integracyjnej lub spotkania firmowego. Możecie Państwo być absolutnie pewni naszego profesjonalizmu i jakości przygotowanego spotkania: mamy wieloletnie doświadczenie, w organizacji takich spotkań i imprez. Dodatkowo zapewniamy kompleksowy catering w Warszawie.

miejsce na eventy
Wyjątkowa atmosfera organizowanych spotkań firmowych

Nasza oferta eventowa skierowana jest do firm, dla których liczy się dobry wizerunek i obsługa na najwyższym poziomie. Dla nas najważniejsza jest unikalna atmosfera w naszej restauracji, którą zawsze zapewniamy. Event firmowy to rodzaj spotkania, z którego każdy Gość powinien wyjść zadowolony i pełen niezapomnianych wrażeń. W trakcie zapewni to wystrój naszej restauracji: klasyczne ceglane ściany, bordowe i białe dodatki, drewniane tapicerowane meble w salach jadalnych. Natomiast inne pomieszczenia, służące wypoczynkowi i rozmowom, utrzymane są w tonacji zieleni butelkowej, a skórzane meble wypoczynkowe zachęcają do nawiązania luźnej konwersacji. Nastrojowe światło podkreśla atmosferę. To wszystko sprawia, że eventy w Warszawie nie mogą odbyć się w innej lokalizacji niż w Kameralnej. A to jeszcze nie wszystko, zainstalowane w wewnątrz zbiory sprzętów muzycznych z poprzednich epok: drewniany gramofon oraz odbiorniki radiowe Unitra zapewnią niezwykłą atmosferę. Jeśli więc szukacie Państwo ciekawego miejsca na takie spotkanie, atrakcje zapewni właśnie Legendarna Restauracja Kameralna. Unikalny nastrój, to także nasza galeria zdjęć: są tu nie tylko fotografie dawnej Warszawy, ale także stałych bywalców Kameralnej.

Menu i alkohole uświetnią spotkanie biznesowe

By jednak znów zejść na ziemię, pragniemy przypomnieć, że Kameralna to także miejsce, w którym uczestnicy przybywający na eventy firmowe zostaną ugoszczeni wręcz po królewsku. Organizacja wydarzeń firmowych to nasz chleb powszedni i nasza pasja, toteż żaden z naszych Gości nie opuści naszych progów głodny. W naszej karcie dań znajdą Państwo całą moc wykwintnych zestawów obiadowych i propozycji lunchu. Są tu pierogi, dania kuchni śródziemnomorskiej, zakąski, zupy i sałatki. Po posiłku – oczywiście deser: naleśniki, lodowe puchary, domowe ciasta. Jak widać, w kategorii „miejsca eventowe w Warszawie”, Kameralna nie ma sobie równych. A to jeszcze nie koniec.

Dobrze zorganizowany event nie może odbyć się bez szerokiej gamy dostępnych dla Gości alkoholi, dlatego oferujemy bogatą kartą win, whisky, toników, ginów, burbonów, nalewek i drinków. Nastrój swobodnej konwersacji czyni z naszej restauracji nie tylko komfortowe, ale także ciekawe miejsce.

potrawy - menu

Zapraszamy serdecznie – tylko tu zostaną Państwo ugoszczeni pysznymi potrawami, wykwintnymi alkoholami i wspaniałą, niezapomnianą atmosferą przedwojennej Warszawy.

Galeria