Loft44 - Duża powierzchnia do Twojej dyspozycji

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą klubu Loft44, jest to nasz drugi obiekt zlokalizowany również w centrum Warszawy. W klubie Loft44 regularnie odbywają się  imprezy oraz eventy firmowe od kilkuset do ponad tysiąca osób. Największe atuty:
  • duża przestrzeń - 1000 m2
  • dowolna aranżacja wnętrza
  • nowoczesne wyposażenie multimedialne
  • 3 układy sceny
  • Loft Bar
  • pełne wsparcie przy organizacji imprez

Organizujemy wyjątkowe przyjęcia dopięte na ostatni guzik. Obsługujemy wszystkie typy imprez: eventy firmowe, konferencje i szkolenia, bankiety i gale, wydarzenia medialne, wesela i inne imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości oddajemy Loft Bar pełen różnorodnych trunków.

Nasz klub wyróżnia niepowtarzalna aranżacja wnętrza. Wysokie sufity i nowoczesny design tworzą wyjątkowy klimat.

Nieograniczone możliwości aranżacyjne i organizacyjne sprawiają, że każda impreza będzie na najwyższym poziomie.

Lokal pomieści nawet 1000 osób w układzie stojącym lub 350 miejsc siedzących. System mobilnych ścian umożliwia wyodrębnienie mniejszych przestrzeni. Zapewniamy możliwość dostosowania układu sali do charakteru imprezy. Dysponujemy bogatym zapleczem multimedialnym. Zapewniamy doskonałe nagłośnienie i akustykę oraz profesjonalne oświetlenia umożliwiające różne iluminacje świetlne.

Do naszego obiektu mogą wjechać samochody oraz motocykle, dlatego często organizujemy ich pokazy.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy wsparcie techniczne i logistyczne w zakresie cateringu i zaplecza multimedialnego.

Ogromnym atutem klubu Loft44 jest lokalizacja przy ulicy Powiązkowskiej 44, w samym centrum Warszawy, co wiąże się z wygodnymi połączeniami komunikacyjnymi, łatwym dojazdem. Warto dodać, że klub Loft44 posiada wielostanowiskowy parking.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.loft44.pl// - zapraszamy!

Galeria