Restauracja Kameralna jest idealnym lokalem na urodziny, osiemnastkę lub rocznicę ważnego wydarzenia. Posiadamy bogatą ofertę dla osób, które chcą zorganizować w restauracji przyjęcie okolicznościowe w Centrum Warszawy.

Dzięki urokowi wnętrz i wyśmienitej kuchni Restauracja Kameralna jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Pyszne dania i dobre alkohole z naszego menu oraz miła obsługa sprawią, że każde przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu będzie udane.
 

Jak działamy

Organizujemy zarówno małe, kameralne przyjęcia dla kilku osób, jak i duże imprezy okolicznościowe. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją dodatkowych atrakcji lub przygotujemy aranżację wnętrza zgodnie z wytycznymi Klienta. Jesteśmy elastyczni także w kwestii cateringu, który możemy dostosować do charakteru imprezy i preferencji Klienta. Urodziny, osiemnastki i rocznice to nasza specjalność. Decydując się na zorganizowanie imprezy w Restauracji Kameralna mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie “dopięte na ostatni guzik”. Organizujemy w naszym lokalu zarówno imprezy urodzinowe dla dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy na niepowtarzalne przyjęcia okolicznościowe w Warszawie.

urodziny w kameralnej
lokal na 18 urodziny i nie tyko
Urodziny w restauracji Kameralna
Często organizujemy przyjęcia okolicznościowe z okazji urodzin. Restauracja Kameralna to doskonały lokal sprawdzający się dla każdego rodzaju imprezy. Organizujemy zarówno małe jak i duże przyjęcia. Zapewniamy muzykę dostosowaną do wieku i preferencji uczestników imprezy. Na zamówienie przygotowujemy przekąski na zimno oraz ciepłe dania. Na życzenie Klienta możemy zorganizować różne atrakcje. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że Restauracja Kameralna, to najlepsze miejsce na urodziny w Warszawie.
Sprawdź również naszą ofertę: catering na imprezy, eventy firmowe, Wigilie firmowe, weselaromantyczną kolację oraz codzienny lunch w super cenie.
 

Zarówno w kwestiach organizacyjnych jak i menu jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje.

+48 517 127 167
rezerwacje@kameralnarestauracja.pl
WARSZAWA ul. Mikołaja Kopernika 3