Restauracja Kameralna to doskonałe miejsce na wesele w Warszawie. Dysponujemy wyjątkowo urządzonymi 400 m2 przestrzeni. Organizujemy zarówno kameralny obiad weselny jak i całonocne, duże wesela z tańcami, jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe przyjęcie na kilka czy kilkanaście osób oraz duże do 200 gości. Jesteśmy zatem dobrą restauracją na obiady, jak i na huczne imprezy. Serwujemy smaczne dania kuchni polskiej i nie tylko. Zapewniamy ich doskonałą oprawę. Dbamy przez to zarówno o walory smakowe jak i wizualne przygotowywanych potraw. Dlatego jesteśmy często wybieraną i popularną restauracją.

Imprezy okolicznościowe dopasowane do Państwa oczekiwań

Decydując się na naszą restauracje, Państwo Młodzi mogą nam powierzyć organizację całego przyjęcia, łącznie z zapewnieniem oprawy muzycznej, kompozycji kwiatowych, wystroju restauracji i dekoracji stołów. Korzystając z naszej oferty nie muszą się Państwo o nic martwić. Ze względu na nasze duże doświadczenie w zakresie kreatywnego planowania atrakcji, z całą pewnością staniemy na wysokości zadania i zapewnimy niezapomniane wrażenia. Kameralna to najlepsza restauracja na wesele w Warszawie.

Niepowtarzalne miejsce na wesele

Nasza restauracja zlokalizowana jest w tym samym miejscu, przy ulicy Mikołaja Kopernika 3, od 1947 roku. Elegancki wystrój i wyjątkowy klimat Kameralnej sprawia, że jest idealnym miejscem na wesele, obiad oraz pozostałe przyjęcia okolicznościowe. Do tradycji nawiązuje nie tylko wnętrze lokalu, zaaranżowane na wzór legendarnej Kameralnej z czasów PRL-u, ale także tradycyjne, polskie potrawy. Wyśmienite, lekkie dania serwowane w eleganckiej formie z nutą nowoczesności, pyszne torty oraz toasty wznoszone dobrym winem dodadzą klasy i świetności całemu przyjęciu.

Doskonała lokalizacja w Centrum Warszawy

Dobra lokalizacja Restauracji Kameralnej - ścisłe centrum, zapewnia łatwy i wygodny dojazd na miejsce wesela. Naszym atutem jest także duży i bezpieczny parking obok restauracji. Zarówno Państwo Młodzi jak i goście zapamiętają na długo przyjęcie w Restauracji Kameralnej, wspominając niepowtarzalną aranżację lokalu i wyśmienitą kuchnię.

Zarezerwuj termin już dziś - Zapraszamy!