Zarówno chrzciny, jak i komunie są bardzo ważnymi uroczystościami w życiu dzieci i ich rodziców. Eleganckie wnętrza Restauracji Kameralnej doskonale wpisują się w charakter takich przyjęć. Kameralna ze względu na atrakcyjną lokalizację - warszawskie śródmieście jest najlepszą restauracją na komunie i chrzciny.

Restauracja na Chrzciny

Restauracja Kameralna oferuje kompleksową obsługę i organizację przyjęć z okazji Chrztu w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy idealnym miejscem na chrzciny w centrum Warszawy. W ramach organizacji i obsługi przyjęcia z okazji Chrztu, dbamy o najmniejsze detale i jesteśmy w stanie zorganizować wiele rodzajów atrakcji dla Państwa gości, w tym także dopasować menu do preferencji gości. Zapewniamy kompleksową oprawę i catering. Delikatny i elegancki wystrój wnętrza oraz stołów podkreśli wyjątkowy charakter imprezy. Dania serwowane w Restauracji Kameralnej nie tylko dobrze smakują, ale są podawane w wykwintnej formie, ciesząc także oczy. Nasza sala na chrzciny przygotowywana jest według preferencji Klienta.

Decydując się na zorganizowanie imprezy w naszym lokalu mają Państwo gwarancję miłej i kompetentnej obsługi, a także świeżych i smacznych dań. Organizując chrzciny w naszej restauracji zwracamy szczególną uwagę na komfort dziecka i rodziców. W ciepłe dni do dyspozycji jest także ogródek. Smaczne dania i elegancki wystrój to podstawa dobrej restauracji na chrzciny w Warszawie. Cena usługi i organizacji przyjęcia zależna jest od ilości gości i zawsze ustalana jest indywidualnie.

chrzciny w Kameralnej - Warszawa
catering na chrzciny i komunie

Miejsce na Komunię

Przyjęcie komunijne jest wspaniałą okazją do uczczenia w rodzinnym gronie tak ważnego wydarzenia, jakim jest przyjęcie przez dziecko Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki wyjątkowemu wystrojowi i doskonałej kuchni Restauracja Kameralna jest idealnym miejscem na komunię w Warszawie - Śródmieściu. Naszą mocną stroną jest smaczna, lekka kuchnia opierająca się na tradycyjnych przepisach, a także serwowanie potraw w nowoczesny i wykwintny sposób.

Najmłodsi uczestnicy na pewno ucieszą się z pysznych, domowych lodów lub deserów z owocami. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, ale jesteśmy w stanie dostosować menu komunijne do Państwa preferencji, a także pomóc w kwestii wyboru potraw i ich ilości. Dodatkowo sala na komunie zawsze jest przygotowana pod odpowiednią ilość gości. Te wszystkie czynniki sprawiają że Kameralna jest świetną restauracją na Komunię w Warszawie. Wyjątkowa atmosfera, elegancki wystrój stołów i wyśmienite potrawy sprawią, że przyjęcie komunijne w naszym lokalu będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Zarezerwuj wygodny termin w naszym lokalu w centrum Warszawy - Gwarantowana obsługa na wysokim poziomie. My zajmiemy się wszystkim, tak aby Komunia czy Chrzciny były niepowtarzalnym przyjęciem, które pozostanie w pamięci na wiele lat. Możemy również zorganizować urodziny w restauracji Kameralna  oraz romantyczną kolację dla dwojga. Zajmujemy się także eventami firmowymi, weselami, lunchami biznesowymi, wigiliami firmowymi oraz innymi przyjęciami okolicznościowymi. Zapraszamy!

Rezerwacja
Telefon:  +48 517 127 167
E-mail: rezerwacje@kameralnarestauracja.pl
Warszawa ul. Mikołaja Kopernika 3