Restauracja Kameralna oferuje profesjonalnie przygotowany business lunch w Warszawie. Jesteśmy zawsze gotowi do organizacji obiadów czy też kolacji biznesowych. Posiadamy spore doświadczenie w tej kwestii, a nasze bogate menu pozwala zaspokoić wymagania każdego Klienta. Dodatkowo w Kameralna zaprasza na smaczny brunch. 

business lunch w centrum warszawy

Lunch biznesowy w Kameralnej Restauracji

Decydując się na business lunch w restauracji Kameralna otrzymacie Państwo najwyższą jakość w korzystnej cenie. Nasze dania, które opierają się głównie na najlepszych elementach polskiej kuchni potrafią zachwycić każdego. Restauracja Kameralna zlokalizowana w centrum Warszawy jest kultowym miejscem nie tylko na biznes lunch, ale również na inne rodzaje imprez firmowych oraz okolicznościowych.

 

Lunch menu

W naszym menu znajdą Państwo szeroki wybór posiłków, deserów, trunków i napoi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Lunch tygodnia od poniedziałku do piątku 12:00 - 17:00 oraz z naszym pełnym Menu PDF.

Świetna jakość w rozsądnej cenie

Menu w naszej restauracji, to wykwintne potrawy, smaczne obiady i desery. Nasze dania charakteryzują się nie tylko świetnym zapachem, ale również niesamowitym wyglądem, który dodaje im atrakcyjności. Jeżeli zatem szukacie Państwo restauracji, która sprosta oczekiwaniom przy zachowaniu korzystnej oferty cenowej, to właśnie znaleźliście - zapraszamy do Kameralnej przy ul. Mikołaja Kopernika 3.

Galeria