Restauracja Kameralna oferuje profesjonalnie przygotowany business lunch w Warszawie. Jesteśmy zawsze gotowi do organizacji obiadów czy też kolacji biznesowych. Posiadamy spore doświadczenie w tej kwestii, a nasze bogate menu pozwala zaspokoić wymagania każdego Klienta. Dodatkowo w naszym lokalu oferujemy smaczny brunch!

business lunch w centrum warszawy

LUNCH BIZNESOWY W RESTAURACJI KAMERALNA

Decydując się na business lunch w restauracji Kameralna otrzymacie Państwo najwyższą jakość w korzystnej cenie. Nasze dania, które opierają się głównie na najlepszych elementach polskiej kuchni potrafią zachwycić każdego. Restauracja Kameralna zlokalizowana w centrum Warszawy jest kultowym miejscem nie tylko na posiłek biznesowy, ale również na inne rodzaje imprez firmowych oraz okolicznościowych.

 

Lunch menu

W naszym menu znajdą Państwo szeroki wybór posiłków, deserów, trunków i napoi. Serwujemy potrawy zarówno tradycyjne, jak i z elementami kuchni zagranicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cotygodniowym lunch menu od poniedziałku do piątku 12:00 - 17:00 oraz z naszym pełnym Menu PDF (potrawy, desery, przekąski, napoje i trunki).

Świetna jakość w rozsądnej cenie

Menu w naszej restauracji, to wykwintne potrawy, smaczne obiady i najlepsze desery. Nasze dania charakteryzują się nie tylko świetnym zapachem i smakiem, ale również niesamowitym wyglądem, który dodaje im atrakcyjności. Do przygotowania posiłków wykorzystujemy tylko świeże składniki i korzystamy z najlepszych, sprawdzonych przepisów. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy czują się w kuchni jak ryba w wodzie. Jeżeli zatem szukacie Państwo restauracji, która sprosta oczekiwaniom przy zachowaniu korzystnej oferty cenowej, to zapraszamy do Kameralnej przy ul. Mikołaja Kopernika 3 w mieście Warszawa.