Restauracja Kameralna jest idealnym lokalem na urodziny, osiemnastkę lub rocznicę ważnego wydarzenia. Posiadamy bogatą ofertę dla osób, które chcą zorganizować w restauracji przyjęcie okolicznościowe w Centrum Warszawy.

Dzięki urokowi wnętrz i wyśmienitej kuchni Restauracja Kameralna jest miejscem, w którym można przyjemnie spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Pyszne dania i dobre alkohole z naszego menu oraz miła obsługa sprawią, że każde przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu będzie udane.

Zapraszamy więc do współpracy przy organizacji zarówno małych, kameralnych przyjęć dla kilku osób, jak i dużych imprez okolicznościowych. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją dodatkowych atrakcji lub przygotujemy aranżację wnętrza zgodnie z wytycznymi klienta. Jesteśmy elastyczni także w kwestii cateringu, który możemy dostosować do charakteru imprezy i preferencji klienta. Urodziny, osiemnastki i rocznice to nasza specjalność. Decydując się na zorganizowanie imprezy w Restauracji Kameralna mogą mieć Państwo pewność, że wszystko będzie “dopięte na ostatni guzik”.

Urodziny Warszawa

Często organizujemy przyjęcia okolicznościowe z okazji urodzin. Restauracja Kameralna to doskonały lokal sprawdzający się dla każdego rodzaju imprezy. Organizujemy zarówno małe jak i duże przyjęcia. Zapewniamy muzykę dostosowaną do wieku i preferencji uczestników imprezy. Na zamówienie przygotowujemy przekąski na zimno oraz ciepłe dania. Na życzenie klienta możemy zorganizować różne atrakcje. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że Restauracja Kameralna będzie najlepszym wyborem.